ASKO postele
ASKO Postele | Rošty

Rošty

Skrytí pomocníci vášho pohodlia

grates #1

Veľmi často sa stáva, že ľudia v záujme kvalitného spánku starostlivo vyberajú vhodný matrac, ale celkom zabúdajú na ďalší nemenej dôležitý prvok nachádzajúci sa o poschodie nižšie - rošt. Práve on môže v kombinácii s kvalitným matracom poskytnúť vašej novej posteli tie najlepšie vlastnosti. Ide predovšetkým o perfektnú oporu tela v súlade s fyziologickým zakrivením chrbtice, pružnosť a priedušnosť.

Chcete individuálne polohovanie?

Rošty možno hneď na začiatku rozdeliť na pevné a s polohovaním. Druhé spomínané umožňujú majiteľovi individuálne nastavenie sklonu v oblasti hlavy, prípadne nôh, čo oceníte predovšetkým v prípade, že si v posteli radi čítate, sledujete televíziu, alebo potrebujete uľaviť unaveným nohám. V našich predajniach si môžete vybrať zo širokej ponuky roštov, ktoré umožňujú nastavenie optimálnej polohy manuálne, alebo pomocou elektromotorov.

Medzi najobľúbenejšie typy roštov patria lamelové, ktoré na rozdiel od pevných latkových držia a podopierajú telo v najviac zaťažovaných oblastiach, čím udržujú chrbticu v prirodzenej polohe. Súčasne zaisťujú priedušnosť lôžka, z ktorého odvádzajú nahromadenú vlhkosť a pot. Optimálne rozloženie jednotlivých lamiel znižuje protitlak na matraci, podporuje jeho pružnosť, predlžuje životnosť a v neposlednom rade zvyšuje celkový komfort počas ležania.

grates #2
NAVŠTÍVTE NÁS V JEDNEJ Z NAŠICH 8 PREDAJNÍ
DOHOVORIŤ SCHÔDZKU V PREDAJNI