ASKO postele
ASKO Postele | Funkcie

Funkcie - Zľahčite si každodenný život

Moderné postele už dávno neslúžia len ako miesto, kam sa ukladáte k spánku. Môžu byť tiež skvelým dizajnovým prvkom spálne a vďaka najrôznejším funkciám tiež praktickým pomocníkom, ktorý sa postará o vaše pohodlie vo všetkých smeroch.

NAVŠTÍVTE NÁS V JEDNEJ Z NAŠICH 8 PREDAJNÍ
DOHOVORIŤ SCHÔDZKU V PREDAJNI
ÚLOŽNÉ PRIESTORY

Miesta pre uskladnenie najrôznejších nevyhnutností nie je v žiadnej domácnosti nikdy dosť. Úložné priestory v spodnej časti postele, ktoré nezaberajú žiadne ďalšie miesto v spálni, tak ocení úplne každý.

Hodí sa napríklad na uloženie sezónneho oblečenia, posteľnej bielizne či diek. Môžu mať podobu výsuvných šuplíkov alebo boxov, ktoré sú dostupné po vyklopení lamelových roštov.

Tie disponujú modernými mechanizmami, ako sú napr. plynové piesty, ktoré vám uľahčia prístup k uloženým veciam.

Úložný prostor
INDIVIDUÁLNE POLOHOVANIE PRE MAXIMÁLNY KOMFORT

Najmä ak patríte k tým, ktorí si v posteli radi čítajú alebo sledujú televíziu, oceníte možnosť individuálneho polohovania v oblasti hlavy a nôh. Táto funkcia je ideálna aj pre tých, ktorí po zvýšenej fyzickej námahe či športovom výkone potrebujú uľaviť namáhanému svalstve.

Zaisťuje ju špeciálna konštrukcia lamelových roštov, pričom nastaviť si ideálnu polohu môžete mechanicky, alebo pomocou motorového pohonu.

Motorové polohovanie lamelových roštov je veľmi komfortné, lebo si ho jednoducho nastavíte diaľkovým ovládačom, pričom máte na výber z veľkého množstva pozícií a ľahko si tak vyberiete tú, ktorá vám v danú chvíľu bude najlepšie vyhovovať.

Lůžko