ASKO postele
ASKO Postele | Rady postelí

RADY POSTELÍ

S pohodlnou posteľou každý deň začína a končí

POSTELE CARTA
Pohodlie je určite jedným z hlavných kritérií, podľa ktorého budete vyberať svoju novú posteľ. Ak však chcete, aby sa zároveň stala krásnym doplnkom a skvele zapadla do vašej spálne, potom sú postele z značky Carta pre vás tie pravé. Vďaka moderným líniám, možnosti individuálneho plánovania na mieru a doplnkom v podobe vankúšikov a prikrývky sa dokonale prispôsobí štýlu vašej domácnosti, a vy si tak môžete pripadať ako v sne aj za bieleho dňa. Nájdete v nej moderné dizajnové dvojlôžka českej výroby, ktoré vám zaistia maximálne pohodlie. Sú vybavené kvalitnými roštami, naviac niektoré modely disponujú funkciou polohovania, čo umožňuje nastavenie polohy hlavy a nôh presne podľa aktuálnych individuálnych potrieb. Na nich sú umiestnené kvalitné matrace, ktoré zaručia optimálny komfort pre oddych a plnohodnotný spánok.
POSTELE CARTA
POSTELE CARTA
BOXSPRING POSTELE

Postele typu boxspring patria v súčasnosti k najpopulárnejším. Obľubu si získali vďaka dokonalému pohodliu a jedinečnému dizajnu, ktorý dodá každej spálni moderný nádych. Ich konštrukcia sa skladá z 3 častí – pružinový box so zabudovaným roštom, ktorý slúži ako podkladový matrac, voľne ložené matrace v strednej časti, ktoré si môžete zvoliť presne podľa vlastných požiadaviek a potrieb, a vrchnej vrstvy, ktorú tvorí tzv. topper. Ten disponuje skvelými ortopedickými vlastnosťami, zvyšuje komfort spánku a zároveň funguje ako hygienická ochrana povrchu matraca.

V našich predajniach a e-shope si môžete zvoliť z niekoľkých typov boxspring postelí nielen českej výroby, ktoré vás nadchnú luxusným prevedením aj komfortom, ktorý dodá vášmu spánku celkom nový rozmer.

BOXSPRING POSTELE
BOXSPRING POSTELE
NAVŠTÍVTE NÁS V JEDNEJ Z NAŠICH 8 PREDAJNÍ
DOHOVORIŤ SCHÔDZKU V PREDAJNI
CELOČALÚNENÉ POSTELE

Jednoduchosť a pohodlie, to sú hlavné prednosti celočalúnených čiže polstrovaných postelí. Ich neoddeliteľnou súčasťou je pevne zabudovaný pohodlný matrac aj rošt. Všetky rohy sú zaoblené a celá pevná konštrukcia je potiahnutá odolným a na dotyk príjemným materiálom.

V našej ponuke nájdete praktické čalúnené jednolôžka aj pohodlné dvojlôžka v modernom dizajne. Ľahko si tak vyberiete posteľ, ktorá bude štýlom aj farebnými kombináciami najlepšie vyhovovať vašim požiadavkám a dodá vašej spálni tú správnu atmosféru.

CELOČALÚNENÉ POSTELE
CELOČALÚNENÉ POSTELE
POSTELE MASANO

Ak patríte k milovníkom prírodných materiálov a kvalitnej remeselnej práce, potom vás postele českej výroby Masano jednoznačne ohromia. Spojenie moderných línií, zaujímavých dekorov a dokonale spracovaného dreveného masívu dodáva každému modelu jedinečné kúzlo.

Oceníte rovnako ich variabilitu a praktické riešenia, vďaka nim môžete posteľ ľahko prispôsobiť dispozícii spálne i vašim individuálnym potrebám a jednoducho si zostaviť svoju posteľ snov.

Doprajte si kvalitný spánok či odpočinok v súlade s prírodou.

POSTELE MASANO
POSTELE MASANO